Profil działalności i misja firmy

Misja firmy z laboratorium materiałowym

Poznaj naszą działalność

Bezpieczeństwo, jakość i terminowość – to chyba trzy najważniejsze słowa, którymi można scharakteryzować naszą działalność. Staltest Pomorze to firma od lat działająca na rynku konstrukcji stalowych, rurociągów, a także szeroko rozumianych instalacji przemysłowych. Klientom pomagamy przez działania podejmowane w naszym laboratorium materiałowym. Wykonujemy szereg badań nieniszczących oraz niszczących.

PROFIL DZIAŁALNOŚCIStaltest Pomorze sp. z o.o. to dynamicznie
rozwijająca się firma świadcząca usługi w branży konstrukcji stalowych, rurociągów oraz instalacji przemysłowych. Oferujemy   diagnostykę stanu i jakości materiału wykonaną przy pomocy badań nieniszczących. Nasze laboratorium posiada Świadectwo Uznania Centralnego Laboratorium Dozoru Technicznego oraz Det Norske Veritas.
Obsługujemy klientów z rynku polskiego oraz zagranicznych. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług. Nasi eksperci posiadają uprawnienia zgodne z normą PN-EN ISO 9712/PN-EN 473.

MISJA FIRMY

Staltest Pomorze to usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i terminowość. Bezustanne doskonalenie w obszarach działalności firmy pozwala nam odpowiedzieć na wciąż zmieniające się potrzeby i wymagania rynku.